Návod na zakoupení domény a hostingu

Děkuju, že jste se rozhodli navázat spolupráci zrovna se mnou.

K vytvoření webu od Vás budu nejdříve potřebovat mít funkční a zprovozněnou doménu a k této doméně hosting (jedná se o službu, kterou nabízí firmy, které umožňují provoz webových stránek, nejedná se poplatek, který je určený pro mě). Nejlepší zkušenost mám se stránkou WEDOS.CZ, pokud preferujete jinou určitě to není překážkou.

  1. Zakoupení domény a webhostingu -> Domény – WEDOS | WE DO Security -> pro co nejjednodušší zakoupení domény a hostingu jsem pro Vás níže připravil jednoduchý obrázkový návod. Jedná se především o první kroky a to zvolení Vaší domény. Může nastat situace, že Vás tento krok nepustí k dalšímu a to znamená, že je doména již obsazena a je potřeba zvolit jinou. Při volbě přípony doporučuji nejlépe zvolit .cz, .eu a .com z důvodu lepší pozice ve vyhledávačích pro Česko.
  2. Další krok v registraci po Vás bude vyžadovat vytvoření zákaznického účtu. Zde Vás poprosím, zvolte si uživatelské jméno a heslo, které nemáte nikde jinde použité, abyste mi údaje následně mohli sdělit pro přihlášení a následnou tvorbu WWW.
  3. Poslední krok je uhrazení faktur přímo poskytovateli domén viz. Vaše faktura, která Vám dorazí do emailu od společnosti WEDOS, popř. jiného poskytovatele. Mě prosím informujte o zaplacení a tvorba webových stránek z mé strany může začít.

Název Vaší domény (jedná se o název mezi WWW. a příponou .CZ)

Výběr přípony domény, doporučuji vybírat mezi .cz, .eu, .com.

Objednávka domény, zde je důležité zvolit volbu hostingu NoLimit, odškrtnout veškeré příplatkové služby, ty nejsou třeba.

Při jakýchkoli nejasností, mě kdykoli kontaktujte a s konkrétními kroky registrace Vám pomohu. +420 735 531 642